Úvod | Virtuálna túra | Cenník | Okolie penziónu | Galéria obrázkov | Kontakty | FacebookVirtualna_tura.htmlCennik.htmlOkolie_penzionu.htmlhttp://www.facebook.com/skalnaruzakovirozsa?sk=photosKontakty.htmlhttps://www.facebook.com/skalnaruzakovirozsashapeimage_1_link_0shapeimage_1_link_1shapeimage_1_link_2shapeimage_1_link_3shapeimage_1_link_4shapeimage_1_link_5shapeimage_1_link_6
 

Vitajte na stránkach penziónu Skalná ruža!


    Penzión Skalná ruža - zariadenie s certifikáciou VITAJTE CYKLISTI - sa nachádza v blízkosti jaskýň svetového prírodného dedičstva UNESCO vo vstupnej bráne Slovenského krasu. Jeho okolie ponúka nespočetné množstvo prírodných krás a kultúrnych pamiatok.

    Môžete z neho podnikať výlety na hrad Krásnu Hôrku, do kaštieľa v Betliari, do Štítnika so známym gotickým kostolom, do historickej Rožňavy, na románsku rotundu v Šiveticiach, či do obce Gemer, ktorá je kolískou Gemera.

    Na dosah sú jaskyne UNESCO: Domica, Aggtelek, Gombasek, Ochtinská aragonitová, Krásnohorská a Dobšinská ľadová jaskyňa.

    Penzión je cykloturistickým centrom Slovenského krasu. Je výborným východiskom pre cyklistické túry a pešie túry po okolitých planinách. V okolí je možnosť jazdy na koni a využiť wellness.


    Penzión poskytuje celoročné ubytovanie v 2 a 3 lôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením WC a sprchovacím kútom. Ku 4 izbám je kompletne vybavená kuchynka (elektrický sporák s rúrou, chladnička, mikrovlnka) a spoločenská miestnosť s televízorom.

    Na dvore je uzavreté neplatené parkovisko, pieskovisko, krytá terasa, krb a osobitne prenajímateľný domček.

    V objekte je požičovňa bicyklov, turistická informačná kancelária, predajňa potravín, drogérie,ovocia, zeleniny, dennej tlače a časopisov. Oproti penziónu cca 20 m je letné kúpalisko a sauna. Autobus zastáva cca 20 m a železničná stanica je vzdialená cca 300 m.

Rezervácia: +421 (0) 587 921 458, +421 (0) 905 718 046 info@penzionskalnaruza.sk

Penzión Skalná ruža

 
Penzión Skalná ruža Vám poskytuje príjemné ubytovanie v Gemerskej Hôrke. Ak ste zatúžili stráviť Vašu dovolenku v prekrásnom prostredí Slovenského krasu, neváhajte si nás vyhľadať na podstránke s názvom ubytovanie Slovenský kras alebo tiež v kategórii ubytovanie Gemer. U nás si vychutnáte peknú prírodu, tiché prostredie a dokonalý relax. Odporúča nás aj najlepší ubytovací portál na Slovensku Mega ubytovanie